Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014.
Trenéři oddílu pořádají pro děti ze Sezimova Ústí a okolí příměstský sportovní tábor již od července 2014 (viz fotogalerie).
Od září 2019 zahájila svoji činnost v rámci Českého běžeckého klubu Akreditovaná tréninková běžecká skupina ČBK Sezimovo Ústí pod vedením Marcely Benešové.

Předsedkyně oddílu: Marcela Benešová

Oddíl atletiky TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí hledá trenéra/trenérku dětí a mládeže pro sezónu od září 2020 do června 2021. Uchazeči/uchazečky zašlete životopis na e-mail: benesova.tabor@seznam.cz.


Dětský příměstský tábor
Akreditovaná tréninková běžecká skupina
Termínovka ČBK 2020

Dětský příměstský tábor

Aktuálně:

Sportovní příměstský tábor 2020 - plakát
Plakát na příměstský tábor v roce 2020

Děkujeme za Váš zájem o náš Příměstský sportovní tábor. Vážíme si Vaší přízně. Vzhledem k tomu, že se kapacita obou termínů naplnila, neposílejte přihlášky bez předchozí komunikace s vedoucí PT 2020 – Marcelou Benešovou. Další zájemce zapíšeme pouze v případě, pokud některé z přihlášených dětí onemocní/odhlásí se/odcestuje na dovolenou.

Přihláška na letní příměstský tábor ke stažení:

Reference na Tábor

„Dobrý den,
Rádi bychom poděkovali paní Benešové a celýmu týmu za skvěle zorganizovaný příměstský tábor na Sezimově Ústí PT1 2019, který navštívili naše děti Katka a Honzík.
Moc si to s vámi užili, každý den se vraceli s radostí a novými zážitky. Seznámili se s novými kamarády, Honzík se hodně zlepšil v tenise a Káťa zase mohla ukázat svoje dovednosti v rope skippingu (skákání přes švihadlo) všem dětem.
Příští rok s námi oběma určitě počítejte!
Děkujeme za péči a celý program!
Jungerovi
PS: vzkaz od Káti – na 100% se líbilo“

„Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :)…. myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta…. Chalušovi“

„Příměstský tábor Tělovýchovné jednoty Spartak MAS Sezimovo Ústí mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky.“
Zuzana Němcová

Fotogalerie z předešlých ročníků příměstského tábora:

» 2019
» 2018
» 2017
» 2016
» 2014 (4. termín)
» 2014 (3. termín)
» 2014 (2. termín)
» 2014 (1. termín)

Akreditovaná tréninková běžecká skupina Českého běžeckého klubu

Aktuálně:

  • Od listopadu 2019 patří do naší party běžkyň ČBK i čtyřnásobná maminka Nea Marie Kuchařová z Tábora. Na Novoročním běhu, který se uskutečnil dne 1. 1. 2020 v Táboře na Sídlišti Nad Lužnicí, se umístila v kategorii žen 35-49 let na krásném 3. místě v čase 25:21,9. Za tým ČBK gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů.
    Odkaz na článek na JcTEĎ…

Cílem naší běžecké skupiny bude, aby si děti a sportovci osvojili zdravý životní styl, podchytit dětské talenty, pomoci jim k úspěchům na závodech. Vytvořit centrum pro amatérské běžce za Sezimova Ústí a okolí, kde si běžci navzájem budou předávat zkušenosti, informace a těšit se z pohybu.
I Vy dospělí, kteří/-é běháte jen pro radost, pro zdraví, pro zhubnutí, se můžete stát členy ČBK SÚ (roční členství pouze 100,- Kč) a čerpat pak výhody členství (slevy na startovném, slevy na sportovním vybavení, běžecké rady).

Informace ke stažení:
Základní informace: 
Informace o naší běžecké skupině naleznete také na stránkách Českého běžeckého klubu.

Český běžecký klub Sezimovo Ústí - plakát

ČBK doporučuje jediný měsíčník o běhání RUN, viz www.run-magazine.cz nebo možnost objednání na adrese: SEND předplatné spol. s.r.o., Praha 9, tel. 225 985 225, email: send@send.cz, web: www.send.cz.


Spolupracující osoby:

Mgr. Naďa Koštovalová, Certified Personal Trainer
tel.: +420 603 563 171
email: nadakostovalova@gmail.com
www.nadakostovalova.cz
www.viavestra.cz
Instagram: @nadakostovalova

Bc. Magda Caisová, zdravotní masér
Husovo nám. 530
390 02 Tábor
tel. +420 733 644 523
email: magda.caisova@seznam.cz
Zdravotní masér – možnost fakturace zaměstnavateli FKSP. Rehabilitační, sportovní, thajské a klasické masáže. Reflexní masáže a baňkování. Lymfatické masáže. Masáž s vyhledáním spoušťových bodů. Pro uvolnění využijeme postupy dle Dorna a Breussovu masáž, lávové kameny, aroma a bylinné přírodní oleje. Další služby: Platba kartou.

Radek Hrib, poradce v oblasti zdraví
Ak. Bydžovského 440
391 81 Veselí nad Lužnicí
e-mail: radek@hrib.cz
tel.: +420 731 465 518
Skype: radek.hrib.1
Poradenství v oblasti zdraví, přírodní léčba, orgánová a detailní diagnostika, chiropraxe – léčba pohybového ústrojí.

Termínovka 2020 – Český běžecký klub Sezimovo ústí ke stažení zde: