Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014.
Trenéři oddílu pořádají pro děti ze Sezimova Ústí a okolí příměstský sportovní tábor již od července 2014 (viz fotogalerie).
Od září 2019 zahájila svoji činnost v rámci Českého běžeckého klubu Akreditovaná tréninková běžecká skupina ČBK Sezimovo Ústí pod vedením Marcely Benešové.

Předsedkyně oddílu: Marcela Benešová

Další informace a fotografie ze sportovních akcí ČBK a příměstského tábora jsou umisťovány na Facebook:

Dětský příměstský tábor

Reference na Tábor

„Dobrý den,
Rádi bychom poděkovali paní Benešové a celýmu týmu za skvěle zorganizovaný příměstský tábor na Sezimově Ústí PT1 2019, který navštívili naše děti Katka a Honzík.
Moc si to s vámi užili, každý den se vraceli s radostí a novými zážitky. Seznámili se s novými kamarády, Honzík se hodně zlepšil v tenise a Káťa zase mohla ukázat svoje dovednosti v rope skippingu (skákání přes švihadlo) všem dětem.
Příští rok s námi oběma určitě počítejte!
Děkujeme za péči a celý program!
Jungerovi
PS: vzkaz od Káti – na 100% se líbilo“

„Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :)…. myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta…. Chalušovi“

„Příměstský tábor Tělovýchovné jednoty Spartak MAS Sezimovo Ústí mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky.“
Zuzana Němcová

Fotogalerie z předešlých ročníků příměstského tábora:

» 2019
» 2018
» 2017
» 2016
» 2014 (4. termín)
» 2014 (3. termín)
» 2014 (2. termín)
» 2014 (1. termín)

Akreditovaná tréninková běžecká skupina Českého běžeckého klubu

Aktuálně:

• Sezóna 9/2021- 6/2022
    Dětská skupina (6-14 let):
    Trénovat celý školní rok budeme ve středu a v pátek od 14:30 hod. do 16:00 hod.
    Do října budeme trénovat ve venkovním prostředí v Sezimově Ústí (parky, louky, lesy, u hájenky Nechyba). V listopadu se přesuneme do haly Házená. Sraz za každého počasí. Kdyby pršelo, trénink proběhne v hale.
    Trenéři dětí: Eliška Weinzettelová, Petr Donner, Marcela Benešová
    Skupina dorostu a dospělých:
    Od září 2021 začala v Sezimově Ústí pravidelně fungovat tréninková skupina dorostu a dospělých pod vedením trenéra Romana Ježka, tel. 775 277 356. Pokud máte zájem o společné běhání, o běžecké rady, kontaktujte pana Ježka. Trénuje se 2x-3x týdně v odpoledních hodinách. Začátek tréninku se upravuje dle pracovní doby.

Kde nakoupit běžeckou obuv:
1) Outdoor Outlets Říčany u Prahy
e-mail: info@outdoorovybazar.cz, tel.: +420 778 480 522
2) Top4running
email: info@top4running.cz, tel: +420 222 746 424

Cílem naší běžecké skupiny bude, aby si děti a sportovci osvojili zdravý životní styl, podchytit dětské talenty, pomoci jim k úspěchům na závodech. Vytvořit centrum pro amatérské běžce za Sezimova Ústí a okolí, kde si běžci navzájem budou předávat zkušenosti, informace a těšit se z pohybu.
I Vy dospělí, kteří/-é běháte jen pro radost, pro zdraví, pro zhubnutí, se můžete stát členy ČBK SÚ (roční členství pouze 100,- Kč) a čerpat pak výhody členství (slevy na startovném, slevy na sportovním vybavení, běžecké rady).

Informace ke stažení:
Základní informace:
Informace o naší běžecké skupině naleznete také na stránkách Českého běžeckého klubu.

ČBK doporučuje jediný měsíčník o běhání RUN, viz www.run-magazine.cz nebo možnost objednání na adrese: SEND předplatné spol. s.r.o., Praha 9, tel. 225 985 225, email: send@send.cz, web: www.send.cz.

Spolupracující osoby:

Mgr. Naďa Koštovalová, Certified Personal Trainer
email: nadakostovalova@gmail.com
www.nadakostovalova.cz
www.viavestra.cz
Instagram: @nadakostovalova

Bc. Magda Caisová, zdravotní masér
Obchodní dům MAGA
ČSLA 36
391 11 Planá nad Lužnicí
email: magda.caisova@seznam.cz
Zdravotní masér – možnost fakturace zaměstnavateli FKSP. Rehabilitační, sportovní, thajské a klasické masáže. Reflexní masáže a baňkování. Lymfatické masáže. Masáž s vyhledáním spoušťových bodů. Pro uvolnění využijeme postupy dle Dorna a Breussovu masáž, lávové kameny, aroma a bylinné přírodní oleje. Další služby: Platba kartou.

Radek Hrib, poradce v oblasti zdraví
Ak. Bydžovského 440
391 81 Veselí nad Lužnicí
e-mail: radek@hrib.cz
Skype: radek.hrib.1
Poradenství v oblasti zdraví, přírodní léčba, orgánová a detailní diagnostika, chiropraxe – léčba pohybového ústrojí.