Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014.
Trenéři oddílu pořádají pro děti ze Sezimova Ústí a okolí příměstský sportovní tábor již od července 2014 (viz fotogalerie).
Od září 2019 zahájila svoji činnost v rámci Českého běžeckého klubu Akreditovaná tréninková běžecká skupina ČBK Sezimovo Ústí pod vedením Marcely Benešové.

Předsedkyně oddílu: Marcela Benešová

Další informace a fotografie ze sportovních akcí ČBK a příměstského tábora jsou umisťovány na Facebook:

Dětský příměstský tábor

Vzhledem k celkové nestabilní situaci (epidemie koronaviru) jsme se letos rozhodli uspořádat pouze soustředění ve dnech od 2. 8. do 6. 8. 2021. Základna bude v oploceném objektu sauny v Sezimově Ústí 2., čas stejný jako loni, cena 1.800 Kč (sourozenec 1.700 Kč). Program bude obsahovat dopoledne cyklistiku, atletiku, odpoledne plavání nebo opět cyklistiku dle počasí. Kapacita omezena 20 místy, většina míst je již obsazena členy oddílu, v případě zájmu zařazení mezi náhradníky pište na kontakt Benesova.Tabor@seznam.cz.

Reference na Tábor

„Dobrý den,
Rádi bychom poděkovali paní Benešové a celýmu týmu za skvěle zorganizovaný příměstský tábor na Sezimově Ústí PT1 2019, který navštívili naše děti Katka a Honzík.
Moc si to s vámi užili, každý den se vraceli s radostí a novými zážitky. Seznámili se s novými kamarády, Honzík se hodně zlepšil v tenise a Káťa zase mohla ukázat svoje dovednosti v rope skippingu (skákání přes švihadlo) všem dětem.
Příští rok s námi oběma určitě počítejte!
Děkujeme za péči a celý program!
Jungerovi
PS: vzkaz od Káti – na 100% se líbilo“

„Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :)…. myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta…. Chalušovi“

„Příměstský tábor Tělovýchovné jednoty Spartak MAS Sezimovo Ústí mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky.“
Zuzana Němcová

Fotogalerie z předešlých ročníků příměstského tábora:

» 2019
» 2018
» 2017
» 2016
» 2014 (4. termín)
» 2014 (3. termín)
» 2014 (2. termín)
» 2014 (1. termín)

Akreditovaná tréninková běžecká skupina Českého běžeckého klubu

Aktuálně:

• Začátek tréninků běhu a atletiky v pátek dne 18.9.2020. Sraz dětí do 14:45 hod. v hale Házená. Celé září odpadají tréninky ve středu (stavební práce v hale). Dle počasí budou podzimní tréninky probíhat převážně ve venkovním prostředí. S dětmi bude trénovat Eliška Weinzettelová (viz foto)
  • Od listopadu 2019 patří do naší party běžkyň ČBK i čtyřnásobná maminka Nea Marie Kuchařová z Tábora. Na Novoročním běhu, který se uskutečnil dne 1. 1. 2020 v Táboře na Sídlišti Nad Lužnicí, se umístila v kategorii žen 35-49 let na krásném 3. místě v čase 25:21,9. Za tým ČBK gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů.
    Odkaz na článek na JcTEĎ…

Cílem naší běžecké skupiny bude, aby si děti a sportovci osvojili zdravý životní styl, podchytit dětské talenty, pomoci jim k úspěchům na závodech. Vytvořit centrum pro amatérské běžce za Sezimova Ústí a okolí, kde si běžci navzájem budou předávat zkušenosti, informace a těšit se z pohybu.
I Vy dospělí, kteří/-é běháte jen pro radost, pro zdraví, pro zhubnutí, se můžete stát členy ČBK SÚ (roční členství pouze 100,- Kč) a čerpat pak výhody členství (slevy na startovném, slevy na sportovním vybavení, běžecké rady).

Informace ke stažení:
Základní informace:
Informace o naší běžecké skupině naleznete také na stránkách Českého běžeckého klubu.

ČBK doporučuje jediný měsíčník o běhání RUN, viz www.run-magazine.cz nebo možnost objednání na adrese: SEND předplatné spol. s.r.o., Praha 9, tel. 225 985 225, email: send@send.cz, web: www.send.cz.

Spolupracující osoby:

Mgr. Naďa Koštovalová, Certified Personal Trainer
email: nadakostovalova@gmail.com
www.nadakostovalova.cz
www.viavestra.cz
Instagram: @nadakostovalova

Bc. Magda Caisová, zdravotní masér
Husovo nám. 530
390 02 Tábor
email: magda.caisova@seznam.cz
Zdravotní masér – možnost fakturace zaměstnavateli FKSP. Rehabilitační, sportovní, thajské a klasické masáže. Reflexní masáže a baňkování. Lymfatické masáže. Masáž s vyhledáním spoušťových bodů. Pro uvolnění využijeme postupy dle Dorna a Breussovu masáž, lávové kameny, aroma a bylinné přírodní oleje. Další služby: Platba kartou.

Radek Hrib, poradce v oblasti zdraví
Ak. Bydžovského 440
391 81 Veselí nad Lužnicí
e-mail: radek@hrib.cz
Skype: radek.hrib.1
Poradenství v oblasti zdraví, přírodní léčba, orgánová a detailní diagnostika, chiropraxe – léčba pohybového ústrojí.