Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí

Oddíly Sauna Sportovní hala Ubytování Kontakt, dokumenty

Oddíl atletiky

Oddíl je členem naší tělovýchovné jednoty od roku 2014. Mimo jiné pořádá dětský příměstský tábor v Sezimově Ústí.

Předseda: Marcela Benešová

V roce 2018 se sportovní příměstské tábory uskutečnily v termínech:

- 23. - 27. 7. 2018

- 6. - 10. 8. 2018

Reference na tábor:

"Dobrý večer, paní Benešová, chtěla jsem Vám ještě moc poděkovat za organizaci příměstských táborů a všem, co se tak skvěle starali o naše děti :).... myslím, že si to všichni společně moc užili, děkuji a přejeme krásný zbytek léta.... Chalušovi"

"Příměstský tábor u Cíchů mohu doporučit všem rodičům. Je to naprosto perfektní místo pro seznámení se s novými kamarády, děti mají během týdne spoustu zážitků, sportují, chodí na výlety, exkurze, koupaliště, pečou buřty. Děkuji všem vedoucím tohoto tábora, za jejich naprosto úžasný přístup k dětem a za to, že jsou ochotni jim věnovat svůj čas a vymýšlí pro ně každý rok nové a nové zážitky."
Zuzana Němcová

Fotogalerie z dřívějších ročníků tábora:

- 2017

- 2016 (11.-15.7.2016)